bg joomla

check mark inside a black box1 رسانه خلاقیت پارسی، با استفاده از جوملا به توسعه وب سایتی، قوی می پردازد که می تواند نام تجاری شما را تکمیل کند و کسب و کار خود را از طریق راه حل های دیجیتالی، آنلاین بسازید.

تم ها و توابع مختلف جوملا ،امکانات بی پایان در طراحی یک وب سایت برای شرکت شما را داراست و وب سایت شما را برای مخاطبینتان سفارشی می کند .

از طرح های تجارت الکترونیک گرفته تا نشریات آنلاین، جوملا می تواند ساختاری متناسب با حیطه کاری شما در صنعت ، و فراهم آوردن رضایت مخاطبان خاص شما ارائه دهد.
افزونه های متنوع جوملابه شما، ابزار لازم را برای تنظیم وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه خود متناسب با نیازهای کسب و کار شما، فراهم می آورد و یک پلت فرم سفارشی ایجاد کرد.

جوملا توسط شرکت ها و مجموعه های بسیار معتبری مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از سایت های معتبر طراحی شده توسط جوملا را می توانید درhttp://community.joomla.org/showcase رویت نمایید.


همچنین جوملا توسط سازمان ها و موسسات دولتی بسیاری جهت راه اندازی پرتال مورد استفاده قرار می گیرد که در این آدرس می توانید برخی از این سایت ها را رویت نمایید.

جوملا برای برنامه نویسان مناسب می باشد به طوری که در صورتی که در امکانات پایه جوملا، موردی که نیاز برنامه نویس بود وجود نداشت می تواند امکان مورد نظر را به سایت جوملا از طریق برنامه نویسی اضافه نماید.

زبان برنامه نویسی جوملا PHP می باشد و دیتابیس مورد استفاده قرار گرفته در آن MYSQL می باشد و کد PHP آن به منظور توسعه نرم افزار باز می باشد به طوری که هر شخصی که برنامه نویسی PHP بدانید می تواند در کد نویسی جوملا دخل و تصرف نمایید و انجام این ویرایش ها در جوملا با توجه به لایسنس نرم افزار بلامانع می باشد.

check mark inside a black box1 مزایای استفاده از جوملا

از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در سایت استفاده می گردد.
با توجه به استفاده کنندگان بسیار آن در دنیا (در حدود 50 میلیون دانلود تا کنون) مطالب آموزشی بسیاری موجود می باشد.
بخش پشتیبانی بسیار قوی به آدرس http://forum.joomla.org که در صورت وجود مشکل صریعا راه های رفع مشکل را ارائه می نمایند.
تیم توسعه جوملا دائم در حال بررسی و به روز رسانی امکانات نرم افزار می باشند و در صورت وجود مشکل سریعا به روز رسانی جدید ارائه می شود و شما می توانید جوملا را از کنترل پانل خود به روز رسانی نمایید.
بخش پلاگین های جوملا نیز توسط تیم توسعه جوملا به صورت کامل بررسی می گردد و در صورت وجود پلاگین های مشکل دار از بخش پلاگین های جوملا حذف می گردد
در این سیستم مدیریت محتوا قابلیت های پیشرفته وب سایت نظیر سازگاری با موبایل دارد..
جوملا به صورت پیش فرض برای موتورهای جستجو بهینه سازی گردیده و آدرس دهی صفحات آن به صورت SEF می باشد.