hosting

 خلاقیت پارسی با استفاده از جدیدترین متدهای میزبانی و استفاده از برترین سخت افزارهای موجود و استفاده از وب سرور بسیار قدرتمند لایت اسپید وضعیت لود سایت و آپتایم سایتهای میزبانی شده را بهبود میبخشد.

کلیه مشتریان ما دارای مالکیت 100 درصد دامینهایشان هستند و در هر زمان امکان تغییر دی ان اس و یا انتقال دامین از طریق پنل اصلی خلاقیت پارسی امکان پذیر است.

با خرید هاست خلاقیت پارسی اطمینان می یابید که سایت شما روی سرور های هاست سریع و پایدار، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین مراکز داده در ایران اروپا و امریکا، میزبانی میشود. با خرید هاست خلاقیت پارسی، میزبانی وب سایت شما روی سخت افزار متفاوت و سریعترین شبکه های داده با مانیتورینگ شبانه روزی انجام میشود.

خدمات فروش هاست سرور مجازی و اختصاصی ایده آل برای اشخاص؛ شرکتها و سازمانهایی است که نیاز به منابع بیشتر و پیکربندی ویژه برای ارائه خدمات وب سایت خود دارند. هاست سرور مجازی و اختصاصی خلاقیت پارسی بصورت کاملا مدیریت شده و بهینه سازی شده و با انتقال رایگان هاست به هاست دیتای شما ارائه میشود.

شما میتوانید هاست و دامنه را به سادگی از پرتال کاربران خلاقیت پارسی سفارش داده؛ یا نسبت به تمدید خدمات موجود اقدام کنید. صورتحساب ها و ریز پرداخت های شما همیشه در دسترس است و با پرداخت آنلاین سفارش می‌توانید، فوری خرید دامنه و هاست را انجام داده و سرویس خود را فعال سازید.