بهینه سازی نرخ تبدیل

check mark inside a black box1 بهینه سازی نرخ تبدیل ، علم و هنر ایجاد تجربه برای بازدید کننده وب سایت با هدف تبدیل بازدید کننده به مشتری است.”صفحات وب مربوط به بازدید کنندگان خود را بیشتر کنید"

 arrowheads of thin outline to the left افزایش اعتماد مشتری با استفاده از برخی عناصر در صفحات وب و بهبود پاسخگویی به نیازها، برای ترغیب بازدیدکننده ها به مشتریان آینده

arrowheads of thin outline to the left ما با نگاه به اینکه چه نوعی از ترافیک در صفحات وب سایت شما وجود دارد، یک فرآیند را آغاز می کنیم.مهم، اطمینان حاصل کردن از این است  که هر صفحه ، منبع درستی ترافیک دریافت می کند . به عنوان مثال صفحه اصلی خود را نباید با ترافیک جستجوی همه خدمات محصولات خود ، شلوغ کنید. در عوض، هر نوع خدمات و یا محصول باید صفحه فرود مخصوص به خود را داشته باشد. به این ترتیب، کاربران شما ، بلافاصله آنچه را که به دنبالش هستند را می یابند و به احتمال زیاد ، یک عمل مانند خرید محصول و یا درخواست خدمات را انجام می دهند.

arrowheads of thin outline to the left ما تعداد کارهایی که بازدیدکننده باید برای رسیدن به هدفش انجام دهد را کاهش می دهیم.

arrowheads of thin outline to the left ما تعداد المانهای بصری که باعث پرت شدن حواس بازدید کننده می شود را کاهش می دهیم و تمرکز چشم کاربر را به سمتی معطوف می کنیم که باعث شود بازدید کننده تبدیل به مشتری شما شود.

arrowheads of thin outline to the left در هر صفحه فرود، ما نگاهی می اندازیم تا اطمینان حاصل شود که پیام ما در صفحه برای کاربر واضح هست و با انواعی از جستجو که کاربران را به سمت صفحه مورد نظر سوق دهد مطابقت داشته باشد.

arrowheads of thin outline to the left ما به کمک ساده سازی روند منجر به خرید و درخواست خدمات ،هر گونه درخواست غیر ضروری برای کسب اطلاعات راازبین می بریم.

arrowheads of thin outline to the left تیم ما برای القای اعتماد به کاربران ، المان هایی را به صفحه فرود شما اضافه می کند .